Veelgestelde vraag: Wat is een glutenvrij dieet?

Bij een glutenvrij dieet zijn de granen tarwe, rogge, gerst, spelt, kamut en haver, en alle producten waarin ze zijn verwerkt, verboden. In plaats hiervan kun je wel maïs, soja, rijst en cassave eten. In haver zit eigenlijk geen gluten, maar in Nederland is het vaak besmet met tarwegluten.